Brute 80-TBS200-90D Pro Series 90" Contractor TopSider Polished Aluminum Tool Box with Doors
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
  • Available in several lengths
  • Made of 0.063 inch thick aluminum diamond tread
  • 0.080 inch thick aluminum reinforcement throughout the tool box